YP11MGV80 Laser Distance Sensor High-Precision
Kód EXIM-TECH YP11MGV80
Výrobca: wenglor sensoric
Dostupnosť: V sklade
Dokumentácia: PDF
Cenové úrovne
| Množstvo[ks] | Cena bez DPH (Cena s DPH) |
| 1+ | 754.60€ (928.16€ ) |
| 10+ | 703.15€ (843.78€ ) |
| 20+ | Na dopyt |
Pridaj k objednávke
| Optical Data | |
| Light Source | Laser (red) |
| Service Life (T = +25 °C) | 100,000h |
| Max. Ambient Light | 10,000Lux |
| Light Spot Diameter | 1mm |
| Linearity | 0.5% |
| Working Range | 50...100mm |
| Wave length | 655nm |
| Laser Class (EN 60825-1) | 2 |
| Measuring Range | 50mm |
| Resolution | 100µm |
| Linearity Deviation | 250µm |
| Measuring Distance | 75mm |
| Electrical Data | |
| Supply Voltage | 18...30V DC |
| Current Consumption (Ub = 24 V) | <30mA |
| Response Time | 500µs |
| Temperature Range | -10...60°C |
| Short Circuit Protection | yes |
| Reverse Polarity Protection | yes |
| Overload Protection | yes |
| Protection Class | III |
| Analog Output | 0...10 V |
| Cut-Off Frequency | 1kHz |
| PNP Error Output/Switching Current | 200mA |
| Error Output Voltage Drop | <2.5V |
| Temperature Drift (Tu < 10 °C, Tu > 40 °C) | 20µm/K |
| Temperature Drift (10 °C < Tu < 40 °C) | 10µm/K |
| Mechanical Data | |
| Housing Material | Plastic |
| Full Encapsulation | yes |
| Degree Of Protection | IP67 |
| Connection | M12 × 1; 8-pin |
| Output | |
| Error Output | yes |
| Analog Output | yes |
Naša firma
Z EXIM – TECH, s.r.o. vám rýchlo dodáme tovar a pomôžeme vám
vyriešiť vaše potreby.
Máme 1 500 druhov tovarov v sklade, pripravené ihneď k
dodaniu. Ponúkame 300 000 druhov produktov, pripravených na
dodanie podľa podmienok u výrobcov.
Tovar, ktorý máme v sklade, dostanete do 24 hodín. Tovar, ktorý je v sklade u výrobcu, dostanete do 7 dní, v prípade urgentnej potreby ho dostanete leteckým kuriérom do 1-3 dní.
Ak je to potrebné, urobíme analýzu, navrhneme vám riešenie, dáme vám technickú podporu. Poskytujeme záručný a pozáručný servis.






