ISQ250NK00A3 Inductive Sensor with Selective Performance
Kód EXIM-TECH ISQ250NK00A3
Výrobca: wenglor sensoric
Dostupnosť: V externom sklade
Dokumentácia: PDF
Cenové úrovne
| Množstvo[ks] | Cena bez DPH (Cena s DPH) |
| 1+ | 122.10€ (150.18€ ) |
| 10+ | 113.78€ (136.53€ ) |
| 20+ | Na dopyt |
Pridaj k objednávke
| Inductive Data | |
| Switching Distance | 25mm |
| Mounting | non-flush |
| Mounting A/B/C/D In Mm | 0/80/75/40 |
| Switching Hysteresis | <10% |
| Correction Factors Fe360/Stainless Steel V2A/CuZn/Al | 0/0,88/0,99/1 |
| Electrical Data | |
| Supply Voltage | 10...30V DC |
| Current Consumption (Ub = 24 V) | <10mA |
| Switching Frequency | 250Hz |
| Temperature Drift | <10% |
| Temperature Range | -25...80°C |
| Switching Output Voltage Drop | <1.5V |
| Residual Current Switching Output | <100µA |
| Short Circuit Protection | yes |
| Protection Class | III |
| Switching Output/Switching Current | 200mA |
| Reverse Polarity And Overload Protection | yes |
| Mechanical Data | |
| Housing Material | Plastic |
| Full Encapsulation | yes |
| Degree Of Protection | IP67 |
| Connection | M12 × 1; 4-pin |
| Safety-relevant Data | |
| MTTFd (EN ISO 13849-1) | 1,840.77a |
| Output | |
| PNP NO/NC Antivalent | yes |
| Adjustable parameters | |
| Circuit | NC NC+NO NO |
Naša firma
Z EXIM – TECH, s.r.o. vám rýchlo dodáme tovar a pomôžeme vám
vyriešiť vaše potreby.
Máme 1 500 druhov tovarov v sklade, pripravené ihneď k
dodaniu. Ponúkame 300 000 druhov produktov, pripravených na
dodanie podľa podmienok u výrobcov.
Tovar, ktorý máme v sklade, dostanete do 24 hodín. Tovar, ktorý je v sklade u výrobcu, dostanete do 7 dní, v prípade urgentnej potreby ho dostanete leteckým kuriérom do 1-3 dní.
Ak je to potrebné, urobíme analýzu, navrhneme vám riešenie, dáme vám technickú podporu. Poskytujeme záručný a pozáručný servis.






