INTT010 Inductive Sensor Head for Extreme Temperature Ranges
Kód EXIM-TECH INTT010
Výrobca: wenglor sensoric
Dostupnosť: V externom sklade
Dokumentácia: PDF
Cenové úrovne
| Množstvo[ks] | Cena bez DPH (Cena s DPH) |
| 1+ | 710.40€ (873.79€ ) |
| 10+ | 606.8€ (728.16€ ) |
| 20+ | Na dopyt |
Pridaj k objednávke
| Inductive Data | |
| Switching Distance | 25mm |
| Correction Factors Stainless Steel V2A/CuZn/Al | 0,81/0,56/0,52 |
| Mounting | non-flush |
| Mounting A/B/C/D In Mm | 50/90/50/25 |
| Electrical Data | |
| Protection Class | III |
| Sensor Head Temperature Range | -10...250°C |
| Service Life | 100,000h |
| Temperature Range, Plug On Sensor Head | 0...50°C |
| Mechanical Data | |
| Connection | M12 × 1; 4-pin |
| Sensor Head Material | PTFE (FDA) |
| Degree Of Protection, Sensor Head | IP60 |
| Cable Length (L) | 15m |
| Outer Diameter Cable | 5.3mm |
| PWIS-free | yes |
Naša firma
Z EXIM – TECH, s.r.o. vám rýchlo dodáme tovar a pomôžeme vám
vyriešiť vaše potreby.
Máme 1 500 druhov tovarov v sklade, pripravené ihneď k
dodaniu. Ponúkame 300 000 druhov produktov, pripravených na
dodanie podľa podmienok u výrobcov.
Tovar, ktorý máme v sklade, dostanete do 24 hodín. Tovar, ktorý je v sklade u výrobcu, dostanete do 7 dní, v prípade urgentnej potreby ho dostanete leteckým kuriérom do 1-3 dní.
Ak je to potrebné, urobíme analýzu, navrhneme vám riešenie, dáme vám technickú podporu. Poskytujeme záručný a pozáručný servis.






