INTT211 Inductive Sensor for Extreme Temperature Ranges
Kód EXIM-TECH INTT211
Výrobca: wenglor sensoric
Dostupnosť: V externom sklade
Dokumentácia: PDF
Cenové úrovne
| Množstvo[ks] | Cena bez DPH (Cena s DPH) |
| 1+ | 765.60€ (941.69€ ) |
| 10+ | 653.95€ (784.74€ ) |
| 20+ | Na dopyt |
Pridaj k objednávke
| Inductive Data | |
| Switching Distance | 25mm |
| Correction Factors Stainless Steel V2A/CuZn/Al | 0,60/1,00/0,85 |
| Mounting | non-flush |
| Mounting A/B/C/D In Mm | 50/130/50/20 |
| Mounting B1 In Mm | 0...75 |
| Switching Hysteresis | <10% |
| Standard Target | 75×75mm |
| Electrical Data | |
| Supply Voltage | 10...30V DC |
| Current Consumption (Ub = 24 V) | <15mA |
| Switching Frequency | 50Hz |
| Temperature Drift | <10% |
| Switching Output Voltage Drop | <1V |
| Residual Current Switching Output | <100µA |
| Short Circuit Protection | yes |
| Protection Class | III |
| Supply Voltage With IO-Link | 18...30V DC |
| Switching Output/Switching Current | 100mA |
| Interface | IO-Link V1.1 |
| Number Of Switching Outputs | 2 |
| Reverse Polarity And Overload Protection | yes |
| Sensor Head Temperature Range | -10...250°C |
| Temperature Range Of The Plug | 0...70°C |
| Service Life (T = +200 °C) | 100,000h |
| Service Life (T = +250 °C) | 60,000h |
| Mechanical Data | |
| Connection | M12 × 1; 4-pin |
| Sensor Head Material | Stainless steel V2A; PEEK; PTFE |
| Degree Of Protection, Sensor Head | IP65 |
| Cable Length (L) | 20m |
| Outer Diameter Cable | 3.4mm |
| PWIS-free | yes |
| Plug Material | CuZn, nickel-plated |
| Degree Of Protection Of The Plug | IP65 |
| Safety-relevant Data | |
| MTTFd (EN ISO 13849-1) | 3,706.54a |
| Function | |
| Error Indicator | yes |
| Programmable Switching Distance | 15/20/25 mm |
| Output | |
| PNP NO/NC Antivalent | yes |
| Error Output | yes |
| Adjustable parameters | |
| Circuit | NC NC+NO NO |
| Output | Error Output Push-pull NPN PNP |
Naša firma
Z EXIM – TECH, s.r.o. vám rýchlo dodáme tovar a pomôžeme vám
vyriešiť vaše potreby.
Máme 1 500 druhov tovarov v sklade, pripravené ihneď k
dodaniu. Ponúkame 300 000 druhov produktov, pripravených na
dodanie podľa podmienok u výrobcov.
Tovar, ktorý máme v sklade, dostanete do 24 hodín. Tovar, ktorý je v sklade u výrobcu, dostanete do 7 dní, v prípade urgentnej potreby ho dostanete leteckým kuriérom do 1-3 dní.
Ak je to potrebné, urobíme analýzu, navrhneme vám riešenie, dáme vám technickú podporu. Poskytujeme záručný a pozáručný servis.






