INRT011 Inductive Sensor for Extreme Temperature Ranges
Kód EXIM-TECH INRT011
Výrobca: wenglor sensoric
Dostupnosť: V externom sklade
Dokumentácia: PDF
Cenové úrovne
| Množstvo[ks] | Cena bez DPH (Cena s DPH) |
| 1+ | 1964.40€ (2416.21€ ) |
| 10+ | 1677.93€ (2013.51€ ) |
| 20+ | Na dopyt |
Pridaj k objednávke
| Inductive Data | |
| Switching Distance | 25mm |
| Correction Factors Stainless Steel V2A/CuZn/Al | 1,27/1,29/1,33 |
| Mounting | non-flush |
| Mounting A/B/C/D In Mm | 95/200/40/85 |
| Switching Hysteresis | <10% |
| Electrical Data | |
| Supply Voltage | 18...30V DC |
| Current Consumption (Ub = 24 V) | <70mA |
| Switching Frequency | 200Hz |
| Switching Output Voltage Drop | <3.5V |
| Residual Current Switching Output | <10mA |
| Short Circuit Protection | yes |
| Protection Class | III |
| Switching Output/Switching Current | 50mA |
| Number Of Switching Outputs | 2 |
| Reverse Polarity And Overload Protection | yes |
| Sensor Head Temperature Range | -60...450°C |
| Analysis Module Temperature Range | 0...50°C |
| Service Life | 100,000h |
| Mechanical Data | |
| Connection | M12 × 1; 4-pin |
| Sensor Head Material | Ceramic |
| Analysis Module Material | Aluminum |
| Degree Of Protection, Sensor Head | IP60 |
| Degree Of Protection, Analysis Module | IP67 |
| Cable Length (L) | 20m |
| Outer Diameter Cable | 6.6mm |
| PWIS-free | yes |
| Output | |
| PNP NO/NC Antivalent | yes |
Naša firma
Z EXIM – TECH, s.r.o. vám rýchlo dodáme tovar a pomôžeme vám
vyriešiť vaše potreby.
Máme 1 500 druhov tovarov v sklade, pripravené ihneď k
dodaniu. Ponúkame 300 000 druhov produktov, pripravených na
dodanie podľa podmienok u výrobcov.
Tovar, ktorý máme v sklade, dostanete do 24 hodín. Tovar, ktorý je v sklade u výrobcu, dostanete do 7 dní, v prípade urgentnej potreby ho dostanete leteckým kuriérom do 1-3 dní.
Ak je to potrebné, urobíme analýzu, navrhneme vám riešenie, dáme vám technickú podporu. Poskytujeme záručný a pozáručný servis.






