ZH8C001 Immersion Sleeve for 75 mm G1/2" sensor
Kód EXIM-TECH ZH8C001
Výrobca: wenglor sensoric
Dostupnosť: V externom sklade
Dokumentácia: PDF
Cenové úrovne
| Množstvo[ks] | Cena bez DPH (Cena s DPH) |
| 1+ | 93.84€ (115.42€ ) |
| 10+ | 80.16€ (96.19€ ) |
| 20+ | Na dopyt |
Pridaj k objednávke
| Mechanical Data | |
| Material | Stainless steel 1.4404 |
| Height | 88.5mm |
| Diameter | 8mm |
| Pressure Resistance | >300bar * |
| Sensor Probe Length | 75mm |
| Sleeve Immersion Length | 38.5mm |
| T90 Response Delay | <1s |
| Sensor Tightening Torque | max. 15 Nm |
| Immersion Sleeve Tightening Torque | 15 Nm |
| General data | |
| Packaging Unit | 1 Piece |
| Hygienic Design | X |
Naša firma
Z EXIM – TECH, s.r.o. vám rýchlo dodáme tovar a pomôžeme vám
vyriešiť vaše potreby.
Máme 1 500 druhov tovarov v sklade, pripravené ihneď k
dodaniu. Ponúkame 300 000 druhov produktov, pripravených na
dodanie podľa podmienok u výrobcov.
Tovar, ktorý máme v sklade, dostanete do 24 hodín. Tovar, ktorý je v sklade u výrobcu, dostanete do 7 dní, v prípade urgentnej potreby ho dostanete leteckým kuriérom do 1-3 dní.
Ak je to potrebné, urobíme analýzu, navrhneme vám riešenie, dáme vám technickú podporu. Poskytujeme záručný a pozáručný servis.


