163-238-204 Glass Fiber-Optic Cable Through-Beam Mode
Kód EXIM-TECH 163-238-204
Výrobca: wenglor sensoric
Dostupnosť: V externom sklade
Dokumentácia: PDF
Cenové úrovne
| Množstvo[ks] | Cena bez DPH (Cena s DPH) |
| 1+ | 119.70€ (147.23€ ) |
| 10+ | 116.85€ (140.22€ ) |
| 20+ | Na dopyt |
Pridaj k objednávke
| Optical Data | |
| Fiber Bundle Diameter | 1.6mm |
| Range With Sensor Type U_87__ | 1,260mm |
| Range With Sensor Type U_88__ | 840mm |
| Range With Sensor Type U_66__ | 420mm |
| Range With Sensor Type U_55__ | 210mm |
| Opening Angle | 68° |
| Fiber | Step Index |
| Fiber Diameter | 50µm |
| Mechanical Data | |
| Temperature Range | -25...180°C |
| Bending Radius | 45mm |
| Fiber-Optic Length | 1m |
| Jacket Material | CuZn, nickel-plated |
| Material End Sleeve | Aluminum |
| End Sleeve No. | 38 |
| Light Emission | sidewise |
Naša firma
Z EXIM – TECH, s.r.o. vám rýchlo dodáme tovar a pomôžeme vám
vyriešiť vaše potreby.
Máme 1 500 druhov tovarov v sklade, pripravené ihneď k
dodaniu. Ponúkame 300 000 druhov produktov, pripravených na
dodanie podľa podmienok u výrobcov.
Tovar, ktorý máme v sklade, dostanete do 24 hodín. Tovar, ktorý je v sklade u výrobcu, dostanete do 7 dní, v prípade urgentnej potreby ho dostanete leteckým kuriérom do 1-3 dní.
Ak je to potrebné, urobíme analýzu, navrhneme vám riešenie, dáme vám technickú podporu. Poskytujeme záručný a pozáručný servis.






