161-156-202 Glass Fiber-Optic Cable Reflex Mode
Kód EXIM-TECH 161-156-202
Výrobca: wenglor sensoric
Dostupnosť: V externom sklade
Dokumentácia: PDF
Cenové úrovne
| Množstvo[ks] | Cena bez DPH (Cena s DPH) |
| 1+ | 147.40€ (181.30€ ) |
| 10+ | 137.35€ (164.82€ ) |
| 20+ | Na dopyt |
Pridaj k objednávke
| Optical Data | |
| Fiber Bundle Diameter | 1.6mm |
| Range With Sensor Type U_87__ | 270mm |
| Range With Sensor Type U_88__ | 180mm |
| Range With Sensor Type U_66__ | 90mm |
| Range With Sensor Type U_55__ | 45mm |
| Opening Angle | 68° |
| Fiber | Step Index |
| Fiber Diameter | 50µm |
| Fiber Distribution | statistical mixture |
| Mechanical Data | |
| Temperature Range | -25...80°C |
| Bending Radius | 40mm |
| Fiber-Optic Length | 0.5m |
| Jacket Material | PVC |
| Material End Sleeve | Stainless Steel |
| End Sleeve No. | 56 |
| Light Emission | straight |
Naša firma
Z EXIM – TECH, s.r.o. vám rýchlo dodáme tovar a pomôžeme vám
vyriešiť vaše potreby.
Máme 1 500 druhov tovarov v sklade, pripravené ihneď k
dodaniu. Ponúkame 300 000 druhov produktov, pripravených na
dodanie podľa podmienok u výrobcov.
Tovar, ktorý máme v sklade, dostanete do 24 hodín. Tovar, ktorý je v sklade u výrobcu, dostanete do 7 dní, v prípade urgentnej potreby ho dostanete leteckým kuriérom do 1-3 dní.
Ak je to potrebné, urobíme analýzu, navrhneme vám riešenie, dáme vám technickú podporu. Poskytujeme záručný a pozáručný servis.






