U1HJ001 Fork Sensor for Label Detection
Kód EXIM-TECH U1HJ001
Výrobca: wenglor sensoric
Dostupnosť: V externom sklade
Dokumentácia: PDF
Cenové úrovne
| Množstvo[ks] | Cena bez DPH (Cena s DPH) |
| 1+ | 470.80€ (579.08€ ) |
| 10+ | 438.7€ (526.44€ ) |
| 20+ | Na dopyt |
Pridaj k objednávke
| Ultrasonic Data | |
| Fork Width | 3mm |
| Smallest Detectable Gap | 2mm |
| Ultrasonic Frequency | 300kHz |
| Electrical Data | |
| Supply Voltage | 12...30V DC |
| Current Consumption (Ub = 24 V) | <45mA |
| Switching Frequency | 400Hz |
| Response Time | 1.25ms |
| Temperature Range | 0...50°C |
| Switching Output Voltage Drop | <1.5V |
| Short Circuit Protection | yes |
| Reverse Polarity Protection | yes |
| Protection Class | III |
| Switching Output/Switching Current | 250mA |
| Mechanical Data | |
| Setting Method | Teach-In |
| Housing Material | Aluminum |
| Degree Of Protection | IP54 |
| Connection | M12 × 1; 4-pin |
| Output | |
| PNP NO | yes |
| NPN NO | yes |
| Adjustable parameters | |
| Circuit | NC NC/NO NO |
Naša firma
Z EXIM – TECH, s.r.o. vám rýchlo dodáme tovar a pomôžeme vám
vyriešiť vaše potreby.
Máme 1 500 druhov tovarov v sklade, pripravené ihneď k
dodaniu. Ponúkame 300 000 druhov produktov, pripravených na
dodanie podľa podmienok u výrobcov.
Tovar, ktorý máme v sklade, dostanete do 24 hodín. Tovar, ktorý je v sklade u výrobcu, dostanete do 7 dní, v prípade urgentnej potreby ho dostanete leteckým kuriérom do 1-3 dní.
Ak je to potrebné, urobíme analýzu, navrhneme vám riešenie, dáme vám technickú podporu. Poskytujeme záručný a pozáručný servis.






