FXFF112 Flow Sensor 2 × Analog Output
Kód EXIM-TECH FXFF112
Výrobca: wenglor sensoric
Dostupnosť: V externom sklade
Dokumentácia: PDF
Cenové úrovne
| Množstvo[ks] | Cena bez DPH (Cena s DPH) |
| 1+ | 419.10€ (515.49€ ) |
| 10+ | 390.53€ (468.63€ ) |
| 20+ | Na dopyt |
Pridaj k objednávke
| Sensor-specific data | |
| Measuring Range | 10...400cm/s |
| Medium | Water |
| Measuring Error (total) | ≤2% |
| MTTFd (EN ISO 13849-1) | 1,210.41a |
| Response Time In Case Of Temperature Jump | 10 s |
| Temperature Of The Medium, Flow Measurement | 0...125°C** |
| Temperature Of The Medium, Temperature Measurement | -25...150°C |
| Setting Range | 10...400cm/s |
| Environmental conditions | |
| Ambient Temperature | -25...80°C |
| Pressure Resistance | 16bar |
| EMC | DIN EN 61326-1 |
| Shock Resistance Per DIN IEC 68-2-27 | 30 g / 11 ms |
| Vibration Resistance Per DIN IEC 60068-2-6 | 5 g (10...2000 Hz) |
| Storage Temperature | -25...80°C |
| Electrical Data | |
| Supply Voltage | 12...32V DC |
| Current Consumption (Ub = 24 V) | <40mA |
| Response Time | 1...5s |
| Short Circuit Protection | yes |
| Reverse Polarity Protection | yes |
| Protection Class | III |
| Analog Output | 4...20 mA Flow O2 / Temp O1 |
| Signal Source | Flow Temperature |
| Analog Outputs | 2 |
| Mechanical Data | |
| Housing Material | 1.4404 |
| Degree Of Protection | IP68/IP69K * |
| Connection | M12 × 1; 4-pin |
| Material In Contact With Media | 1.4404 |
| Process Connection | Varivent F |
| Process Connection Length (PCL) | 58.5mm |
| Probe Length (PL) | 32mm |
| Output | |
| Analog Output Flow | yes |
| Analog Output Temperature | yes |
Naša firma
Z EXIM – TECH, s.r.o. vám rýchlo dodáme tovar a pomôžeme vám
vyriešiť vaše potreby.
Máme 1 500 druhov tovarov v sklade, pripravené ihneď k
dodaniu. Ponúkame 300 000 druhov produktov, pripravených na
dodanie podľa podmienok u výrobcov.
Tovar, ktorý máme v sklade, dostanete do 24 hodín. Tovar, ktorý je v sklade u výrobcu, dostanete do 7 dní, v prípade urgentnej potreby ho dostanete leteckým kuriérom do 1-3 dní.
Ak je to potrebné, urobíme analýzu, navrhneme vám riešenie, dáme vám technickú podporu. Poskytujeme záručný a pozáručný servis.






