FXPL002 Fill-level Sensor with IO-Link
Kód EXIM-TECH FXPL002
Výrobca: wenglor sensoric
Dostupnosť: V externom sklade
Dokumentácia: PDF
Cenové úrovne
| Množstvo[ks] | Cena bez DPH (Cena s DPH) |
| 1+ | 179.30€ (220.54€ ) |
| 10+ | 167.08€ (200.49€ ) |
| 20+ | Na dopyt |
Pridaj k objednávke
| Sensor-specific data | |
| Measuring Range | 1.5 |
| Medium | Liquids, granulate, powder |
| Response Time | 0.04s |
| Measuring Principle | Frequency sweep |
| Measuring Range > DK | 1.5 |
| Environmental conditions | |
| Ambient Temperature | -40...85°C |
| Pressure Resistance | 100bar |
| EMC | DIN EN 61326 * |
| Vibration Resistance Per DIN IEC 60068-2-6 | 1,6 mm p-p (2...25 Hz), 4 g (25...100 Hz) |
| Storage Temperature | -40...85°C |
| Media Temperature TM (TU < 50 °C) | -40...115°C |
| Media Temperature TM Brief (TU < 50 °C, T < 1 H) | -40...130°C |
| Electrical Data | |
| Supply Voltage | 8...36V DC |
| Current Consumption (Ub = 24 V) | <35mA |
| Switching Output Voltage Drop | <0.7V |
| Short Circuit Protection | yes |
| Reverse Polarity Protection | yes |
| Switching Output/Switching Current | 100mA |
| Interface | IO-Link V1.1 |
| Number Of Switching Outputs | 2 |
| Signal Source | Change of medium |
| Power-up Time | <3s |
| Leakage Current | <100µA |
| Mechanical Data | |
| Setting Method | Teach-in/IO-Link |
| Housing Material | 1.4404 |
| Degree Of Protection | IP67/IP69K |
| Connection | M12 × 1; 4-pin |
| Material In Contact With Media | PEEK Natura 1.4404 |
| Process Connection | 1/2” NPT |
| Connector Plug Material | Polycarbonate |
| Safety-relevant Data | |
| MTTFd (EN ISO 13849-1) | 686a |
| Function | |
| Attenuation (adjustable) | 0...10s |
| Selective Fill-level Measurement | yes |
| Output | |
| IO-Link | yes |
| Push-Pull | yes |
| Adjustable parameters | |
| Circuit | NC NC/NO NO |
| Output | Push-pull NPN PNP |
| Other Parameters | 2 switching points |
Naša firma
Z EXIM – TECH, s.r.o. vám rýchlo dodáme tovar a pomôžeme vám
vyriešiť vaše potreby.
Máme 1 500 druhov tovarov v sklade, pripravené ihneď k
dodaniu. Ponúkame 300 000 druhov produktov, pripravených na
dodanie podľa podmienok u výrobcov.
Tovar, ktorý máme v sklade, dostanete do 24 hodín. Tovar, ktorý je v sklade u výrobcu, dostanete do 7 dní, v prípade urgentnej potreby ho dostanete leteckým kuriérom do 1-3 dní.
Ak je to potrebné, urobíme analýzu, navrhneme vám riešenie, dáme vám technickú podporu. Poskytujeme záručný a pozáručný servis.






