UF66MG3 Fiber-Optic Cable Sensor
Kód EXIM-TECH UF66MG3
Výrobca: wenglor sensoric
Dostupnosť: V externom sklade
Dokumentácia: PDF
Cenové úrovne
| Množstvo[ks] | Cena bez DPH (Cena s DPH) |
| 1+ | 299.20€ (368.02€ ) |
| 10+ | 278.8€ (334.56€ ) |
| 20+ | Na dopyt |
Pridaj k objednávke
| Optical Data | |
| Opening Angle | 12° |
| Light Source | Infrared Light |
| Service Life (T = +25 °C) | 100,000h |
| Max. Ambient Light | 10,000Lux |
| Linearity | 5% |
| Working Range | 100...1,000mm |
| Wave length | 880nm |
| Measuring Range | 900mm |
| Resolution | 20mm |
| Electrical Data | |
| Supply Voltage | 20...30V DC |
| Current Consumption (Ub = 24 V) | <40mA |
| Switching Frequency | 30Hz |
| Response Time | 15ms |
| Temperature Drift | 1mm/K |
| Temperature Range | -10...60°C |
| Short Circuit Protection | yes |
| Reverse Polarity Protection | yes |
| Protection Class | III |
| Analog Output | 0...10 V DC |
| Output Resistance Analog Output | 1kOhm |
| Mechanical Data | |
| Setting Method | Potentiometer |
| Housing Material | CuZn, nickel-plated |
| Full Encapsulation | yes |
| Degree Of Protection | IP65 |
| Connection | M12 × 1; 4-pin |
| Output | |
| Analog Output | yes |
Naša firma
Z EXIM – TECH, s.r.o. vám rýchlo dodáme tovar a pomôžeme vám
vyriešiť vaše potreby.
Máme 1 500 druhov tovarov v sklade, pripravené ihneď k
dodaniu. Ponúkame 300 000 druhov produktov, pripravených na
dodanie podľa podmienok u výrobcov.
Tovar, ktorý máme v sklade, dostanete do 24 hodín. Tovar, ktorý je v sklade u výrobcu, dostanete do 7 dní, v prípade urgentnej potreby ho dostanete leteckým kuriérom do 1-3 dní.
Ak je to potrebné, urobíme analýzu, navrhneme vám riešenie, dáme vám technickú podporu. Poskytujeme záručný a pozáručný servis.






