BB6K006 Digital Camera
Kód EXIM-TECH BB6K006
Výrobca: wenglor sensoric
Dostupnosť: V externom sklade
Dokumentácia: PDF
Cenové úrovne
| Množstvo[ks] | Cena bez DPH (Cena s DPH) |
| 1+ | 2880.00€ (3542.40€ ) |
| 10+ | 2460€ (2952.00€ ) |
| 20+ | Na dopyt |
Pridaj k objednávke
| Optical Data | |
| Image Chip | color |
| Pixel Size | 1.85×1.85µm |
| Frame Rate | <10fps |
| Resolution | 4,000×3,000Pixel |
| Resolution | 12 MPixel |
| Aspect Ratio | 4 |
| Sensor Type | CMOS |
| Sensor Designation | Sony IMX226CQJ-C |
| Interface | |
| Ethernet | yes |
| Electrical Data | |
| Supply Voltage | 12...24V DC |
| Current Consumption (Ub = 24 V) | <130mA |
| Temperature Range | 0...55°C |
| Short Circuit Protection | no |
| Overload Protection | no |
| Protection Class | III |
| Storage Temperature | -20...60°C |
| Atmospheric Humidity | 20...80 % |
| Number Of GPIOs (general Purpose I/Os) | 2 |
| GPIO Voltage Range | 0...3.3V DC |
| GPIO Maximum Output Current | 8mA |
| GPIO Protective Circuit | no |
| Number Of Flash Outputs | 1 |
| Flash Output | Optoisolator |
| Number Of Trigger Inputs | 1 |
| Trigger Input | Optoisolator |
| Supported PoE Classes | 2 |
| Supported PoE Standard | IEEE802.3af, IEEE802.at |
| Mechanical Data | |
| Housing Material | Aluminum |
| Degree Of Protection | IP30 |
| Connection | HR25, 8-pin |
| Type Of Connection Ethernet | RJ45, 8-pin |
| Weight | 49g |
| Lens Thread | C-Mount |
| Safety-relevant Data | |
| MTTFd (EN ISO 13849-1) | 39.29a |
| Diagnostic Coverage (DC) | 0% |
| Mission Time TM (EN ISO 13849-1) | 20a |
| Function | |
| Subsampling | yes |
| Rolling Shutter | yes |
| Output | |
| PoE | yes |
Naša firma
Z EXIM – TECH, s.r.o. vám rýchlo dodáme tovar a pomôžeme vám
vyriešiť vaše potreby.
Máme 1 500 druhov tovarov v sklade, pripravené ihneď k
dodaniu. Ponúkame 300 000 druhov produktov, pripravených na
dodanie podľa podmienok u výrobcov.
Tovar, ktorý máme v sklade, dostanete do 24 hodín. Tovar, ktorý je v sklade u výrobcu, dostanete do 7 dní, v prípade urgentnej potreby ho dostanete leteckým kuriérom do 1-3 dní.
Ak je to potrebné, urobíme analýzu, navrhneme vám riešenie, dáme vám technickú podporu. Poskytujeme záručný a pozáručný servis.






