YP11MVV80 Contrast Sensor
Kód EXIM-TECH YP11MVV80
Výrobca: wenglor sensoric
Dostupnosť: V externom sklade
Dokumentácia: PDF
Cenové úrovne
| Množstvo[ks] | Cena bez DPH (Cena s DPH) |
| 1+ | 479.60€ (589.91€ ) |
| 10+ | 446.9€ (536.28€ ) |
| 20+ | Na dopyt |
Pridaj k objednávke
| Optical Data | |
| Switching Hysteresis | 200mV |
| Light Source | Laser (red) |
| Service Life (T = +25 °C) | 100,000h |
| Max. Ambient Light | 10,000Lux |
| Light Spot Diameter | 0.5mm |
| Working Range | 50...100mm |
| Wave length | 660nm |
| Laser Class (EN 60825-1) | 2 |
| Measuring Range | 50mm |
| Resolution | 20mV |
| At A Distance Of | 100mm |
| Electrical Data | |
| Supply Voltage | 18...30V DC |
| Response Time | 50µs |
| Temperature Drift | 10mV/K |
| Temperature Range | -10...60°C |
| Switching Output Voltage Drop | 1.5V DC |
| PNP Switching Output/Switching Current | 200mA |
| Short Circuit Protection | yes |
| Overload Protection | yes |
| Protection Class | III |
| Analog Output | 0...10 V |
| Cut-Off Frequency | 10kHz |
| Mechanical Data | |
| Setting Method | Potentiometer |
| Housing Material | Plastic |
| Full Encapsulation | yes |
| Degree Of Protection | IP67 |
| Connection | M12 × 1; 8-pin |
| Output | |
| PNP NO | yes |
| Analog Output | yes |
Naša firma
Z EXIM – TECH, s.r.o. vám rýchlo dodáme tovar a pomôžeme vám
vyriešiť vaše potreby.
Máme 1 500 druhov tovarov v sklade, pripravené ihneď k
dodaniu. Ponúkame 300 000 druhov produktov, pripravených na
dodanie podľa podmienok u výrobcov.
Tovar, ktorý máme v sklade, dostanete do 24 hodín. Tovar, ktorý je v sklade u výrobcu, dostanete do 7 dní, v prípade urgentnej potreby ho dostanete leteckým kuriérom do 1-3 dní.
Ak je to potrebné, urobíme analýzu, navrhneme vám riešenie, dáme vám technickú podporu. Poskytujeme záručný a pozáručný servis.






