S60-5MPUR Connection Line M8 × 1; 4-pin
Kód produktu od výrobcu: S60-5MPURKód EXIM-TECH S60-5MPUR
Výrobca: wenglor sensoric
Dostupnosť: V externom sklade
Dokumentácia: PDF
Cenové úrovne
| Množstvo[ks] | Cena bez DPH (Cena s DPH) |
| 1+ | 19.80€ (24.35€ ) |
| 10+ | 16.92€ (20.30€ ) |
| 20+ | Na dopyt |
Pridaj k objednávke
| Electrical Data | |
| Supply Voltage | ≤50V AC/DC |
| Mechanical Data | |
| Degree Of Protection | IP67 |
| Cable Length | 5m |
| Cable Jacket Material | PUR |
| Bending Radius (used In Motion) | 10 × d |
| Bending Radius (fixed Installation) | 5 × d |
| Drag Chain Suitable | yes |
| Connection 1 | Socket, angled |
| Connection Mode 1 | M8 × 1, 4-pin |
| Connection 2 | stripped |
| Torque | M8 |
| Outer Diameter (d) | 4.7mm |
| Wire Cross-section | 0.25mm² |
| Material Wire Insulation | PP |
| Material Sleeve Nut | CuZn, nickel-plated |
| Halogen-free | yes |
| Travel Speed (with 5 m Horizontal Travel Distance) | ≤ 3 m/s |
| Acceleration | ≤ 10 m/s² |
| Bending Cycles | ≤ 10000000 |
| Temperature Range (fixed Installation) | -25...80°C |
| Temperature Range (moving Application) | -25...80°C |
| General data | |
| Packaging Unit | 1 Piece |
Naša firma
Z EXIM – TECH, s.r.o. vám rýchlo dodáme tovar a pomôžeme vám
vyriešiť vaše potreby.
Máme 1 500 druhov tovarov v sklade, pripravené ihneď k
dodaniu. Ponúkame 300 000 druhov produktov, pripravených na
dodanie podľa podmienok u výrobcov.
Tovar, ktorý máme v sklade, dostanete do 24 hodín. Tovar, ktorý je v sklade u výrobcu, dostanete do 7 dní, v prípade urgentnej potreby ho dostanete leteckým kuriérom do 1-3 dní.
Ak je to potrebné, urobíme analýzu, navrhneme vám riešenie, dáme vám technickú podporu. Poskytujeme záručný a pozáručný servis.


