ZAS50R601 Connection Line M12 × 1; 8-pin, X-coding
Kód produktu od výrobcu: ZAS50R601Kód EXIM-TECH ZAS50R601
Výrobca: wenglor sensoric
Dostupnosť: V externom sklade
Dokumentácia: PDF
Cenové úrovne
| Množstvo[ks] | Cena bez DPH (Cena s DPH) |
| 1+ | 108.46€ (133.41€ ) |
| 10+ | 101.07€ (121.28€ ) |
| 20+ | Na dopyt |
Pridaj k objednávke
| Electrical Data | |
| Supply Voltage | ≤125V AC/DC |
| Mechanical Data | |
| Degree Of Protection | IP67 |
| Cable Length | 10m |
| Cable Jacket Material | PUR |
| Drag Chain Suitable | no |
| Connection 1 | Plug, straight |
| Connection Mode 1 | M12 × 1, 8-pin, X-cod. |
| Connection 2 | stripped |
| Torque | M12 |
| Outer Diameter (d) | 6.7mm |
| Wire Cross-section | 0.14mm² |
| Material Wire Insulation | PE |
| Halogen-free | yes |
| Screened | yes |
| Temperature Range (fixed Installation) | -40...70°C |
| Temperature Range (moving Application) | -10...50°C |
| Category | CAT 6A |
| General data | |
| Packaging Unit | 1 Piece |
Naša firma
Z EXIM – TECH, s.r.o. vám rýchlo dodáme tovar a pomôžeme vám
vyriešiť vaše potreby.
Máme 1 500 druhov tovarov v sklade, pripravené ihneď k
dodaniu. Ponúkame 300 000 druhov produktov, pripravených na
dodanie podľa podmienok u výrobcov.
Tovar, ktorý máme v sklade, dostanete do 24 hodín. Tovar, ktorý je v sklade u výrobcu, dostanete do 7 dní, v prípade urgentnej potreby ho dostanete leteckým kuriérom do 1-3 dní.
Ak je to potrebné, urobíme analýzu, navrhneme vám riešenie, dáme vám technickú podporu. Poskytujeme záručný a pozáručný servis.






