ZDCG001 Connection Cable M12 × 1; Y-Distributor
Kód produktu od výrobcu: ZDCG001Kód EXIM-TECH ZDCG001
Výrobca: wenglor sensoric
Dostupnosť: V sklade
Dokumentácia: PDF
Cenové úrovne
| Množstvo[ks] | Cena bez DPH (Cena s DPH) |
| 1+ | 105.00€ (129.15€ ) |
| 10+ | 89.69€ (107.63€ ) |
| 20+ | Na dopyt |
Pridaj k objednávke
| Mechanical Data | |
| Temperature Range | -25...85°C |
| Full Encapsulation | yes |
| Degree Of Protection | IP67 |
| Cable Length | 0.15m |
| Cable Jacket Material | PUR |
| Connection 1 | Socket, straight |
| Connection Mode 1 | M12 × 1, 12-pin |
| Connection 2 | Plug, straight Socket, straight |
| Connection Mode 2 | M12 × 1, 12-pin M12 × 1, 4-pin |
| Outer Diameter (d) | 6.6mm |
| Wire Cross-section | 0.14mm² |
| Material Sleeve Nut | Zinc diecasting, nickel-plated |
| Halogen-free | yes |
| Screened | yes |
| General data | |
| Packaging Unit | 1 Piece |
Naša firma
Z EXIM – TECH, s.r.o. vám rýchlo dodáme tovar a pomôžeme vám
vyriešiť vaše potreby.
Máme 1 500 druhov tovarov v sklade, pripravené ihneď k
dodaniu. Ponúkame 300 000 druhov produktov, pripravených na
dodanie podľa podmienok u výrobcov.
Tovar, ktorý máme v sklade, dostanete do 24 hodín. Tovar, ktorý je v sklade u výrobcu, dostanete do 7 dní, v prípade urgentnej potreby ho dostanete leteckým kuriérom do 1-3 dní.
Ak je to potrebné, urobíme analýzu, navrhneme vám riešenie, dáme vám technickú podporu. Poskytujeme záručný a pozáručný servis.


