ZC1V004 Connection Cable M12 × 1; 8-pin, X-coding
Kód produktu od výrobcu: ZC1V004Kód EXIM-TECH ZC1V004
Výrobca: wenglor sensoric
Dostupnosť: V externom sklade
Dokumentácia: PDF
Cenové úrovne
| Množstvo[ks] | Cena bez DPH (Cena s DPH) |
| 1+ | 133.10€ (163.71€ ) |
| 10+ | 124.03€ (148.83€ ) |
| 20+ | Na dopyt |
Pridaj k objednávke
| Electrical Data | |
| Supply Voltage | ≤48V AC/DC |
| Mechanical Data | |
| Degree Of Protection | IP67 |
| Cable Length | 5m |
| Cable Jacket Material | PUR |
| Bending Radius (used In Motion) | 8 × d |
| Bending Radius (fixed Installation) | 4 × d |
| Drag Chain Suitable | yes |
| Connection 1 | Plug, straight |
| Connection Mode 1 | M12 × 1, 8-pin, X-cod. |
| Connection 2 | Plug, straight |
| Connection Mode 2 | M12 × 1, 8-pin, X-cod. |
| Torque | M12 |
| Outer Diameter (d) | 6.9mm |
| Wire Cross-section | 0.14mm² |
| Material Wire Insulation | PE |
| Material Sleeve Nut | Zinc diecasting, nickel-plated |
| Halogen-free | yes |
| Travel Speed (with 5 m Horizontal Travel Distance) | 3 m/s |
| Acceleration | 5 m/s² |
| Bending Cycles | 5000000 |
| Screened | yes |
| Temperature Range (fixed Installation) | -20...80°C |
| Temperature Range (moving Application) | -20...50°C |
| Category | CAT 5E |
| General data | |
| Packaging Unit | 1 Piece |
Naša firma
Z EXIM – TECH, s.r.o. vám rýchlo dodáme tovar a pomôžeme vám
vyriešiť vaše potreby.
Máme 1 500 druhov tovarov v sklade, pripravené ihneď k
dodaniu. Ponúkame 300 000 druhov produktov, pripravených na
dodanie podľa podmienok u výrobcov.
Tovar, ktorý máme v sklade, dostanete do 24 hodín. Tovar, ktorý je v sklade u výrobcu, dostanete do 7 dní, v prípade urgentnej potreby ho dostanete leteckým kuriérom do 1-3 dní.
Ak je to potrebné, urobíme analýzu, navrhneme vám riešenie, dáme vám technickú podporu. Poskytujeme záručný a pozáručný servis.






