OFP401P0189 Color Sensor
Kód EXIM-TECH OFP401P0189
Výrobca: wenglor sensoric
Dostupnosť: V externom sklade
Dokumentácia: PDF
Cenové úrovne
| Množstvo[ks] | Cena bez DPH (Cena s DPH) |
| 1+ | 907.50€ (1116.23€ ) |
| 10+ | 845.63€ (1014.75€ ) |
| 20+ | Na dopyt |
Pridaj k objednávke
| Optical Data | |
| Light Source | White Light |
| Service Life (T = +25 °C) | 100,000h |
| Max. Ambient Light | 10,000Lux |
| Light Spot Diameter | 3mm |
| Working Range | 30...40mm |
| Working Distance | 35mm |
| Electrical Data | |
| Supply Voltage | 10...30V |
| Current Consumption (Ub = 24 V) | <80mA |
| Switching Frequency | 1.8kHz |
| Response Time | 1,000/1.8 |
| Temperature Range | -25...60°C |
| Switching Output Voltage Drop | 1.5V |
| PNP Switching Output/Switching Current | 100mA |
| Short Circuit Protection | yes |
| Reverse Polarity Protection | yes |
| Overload Protection | yes |
| Protection Class | III |
| Interface | RS-232 |
| Number Of Switching Outputs | 3 |
| Teach Mode | FT |
| Number Of Digital Inputs | 2 |
| Mechanical Data | |
| Setting Method | Menu (OLED) |
| Housing Material | Plastic |
| Degree Of Protection | IP68 |
| Connection | M12 × 1; 8-pin |
| Safety-relevant Data | |
| MTTFd (EN ISO 13849-1) | 425.77a |
| Output | |
| RS-232 Interface | yes |
| Error Output | yes |
| Contamination Output | yes |
| Push-Pull | yes |
| NO | yes |
| Adjustable parameters | |
| Circuit | NC NC/NO NO |
| Output | Error Output Push-pull NPN PNP Contamination Output |
| Other Parameters | Teach-in mode |
Naša firma
Z EXIM – TECH, s.r.o. vám rýchlo dodáme tovar a pomôžeme vám
vyriešiť vaše potreby.
Máme 1 500 druhov tovarov v sklade, pripravené ihneď k
dodaniu. Ponúkame 300 000 druhov produktov, pripravených na
dodanie podľa podmienok u výrobcov.
Tovar, ktorý máme v sklade, dostanete do 24 hodín. Tovar, ktorý je v sklade u výrobcu, dostanete do 7 dní, v prípade urgentnej potreby ho dostanete leteckým kuriérom do 1-3 dní.
Ak je to potrebné, urobíme analýzu, navrhneme vám riešenie, dáme vám technickú podporu. Poskytujeme záručný a pozáručný servis.






