ZNNG027 Cable Gland for Protective Housing ZNNS00x
Kód produktu od výrobcu: ZNNG027Kód EXIM-TECH ZNNG027
Výrobca: wenglor sensoric
Dostupnosť: V externom sklade
Dokumentácia: PDF
Cenové úrovne
| Množstvo[ks] | Cena bez DPH (Cena s DPH) |
| 1+ | 309.60€ (380.81€ ) |
| 10+ | 264.45€ (317.34€ ) |
| 20+ | Na dopyt |
Pridaj k objednávke
| Mechanical Data | |
| Temperature Range | -20...100°C |
| Degree Of Protection | IP69K |
| Material | Stainless Steel |
| Material Sealing | Silicone (FDA) |
| For Cable Diameter | 3...6.5mm |
| With Threaded Cable Gland IP69K | yes |
| General data | |
| Packaging Unit | 1 Piece |
| Hygienic Design | X |
| Detergent Resistant | X |
Naša firma
Z EXIM – TECH, s.r.o. vám rýchlo dodáme tovar a pomôžeme vám
vyriešiť vaše potreby.
Máme 1 500 druhov tovarov v sklade, pripravené ihneď k
dodaniu. Ponúkame 300 000 druhov produktov, pripravených na
dodanie podľa podmienok u výrobcov.
Tovar, ktorý máme v sklade, dostanete do 24 hodín. Tovar, ktorý je v sklade u výrobcu, dostanete do 7 dní, v prípade urgentnej potreby ho dostanete leteckým kuriérom do 1-3 dní.
Ak je to potrebné, urobíme analýzu, navrhneme vám riešenie, dáme vám technickú podporu. Poskytujeme záručný a pozáručný servis.


