MLAS205 3D Sensor
Kód EXIM-TECH MLAS205
Výrobca: wenglor sensoric
Dostupnosť: V externom sklade
Dokumentácia: PDF
Cenové úrovne
| Množstvo[KS] | Cena bez DPH (Cena s DPH) |
| 1+ | 46922.40€ (57714.55€ ) |
| 10+ | 40079.55€ (48095.46€ ) |
| 20+ | Na dopyt |
Pridaj k objednávke
| Optical Data | |
| Light Source | LED (blue) |
| Service Life (T = +25 °C) | 20,000h |
| Wave length | 460nm |
| Risk Group (EN 62471) | 2 |
| Working Range Z | 420...720mm |
| Measuring Range Z | 300mm |
| Measuring Range X | 360mm |
| Resolution Z | 20µm |
| Measuring Range Y | 240mm |
| Resolution X/Y | 96µm |
| Camera Resolution | 4,096×3,000Pixel |
| Environmental conditions | |
| Ambient Temperature | 0...35°C |
| EMC | DIN EN 61000-6-2; 61000-6-4 |
| Storage Temperature | -5...70°C |
| Max. Ambient Light | 5,000Lux |
| Electrical Data | |
| Supply Voltage | 18...30V DC |
| Short Circuit Protection | yes |
| Reverse Polarity Protection | yes |
| Protection Class | III |
| Interface | Ethernet TCP/IP |
| Baud Rate | 100Mbit/s |
| Max. Current Consumption (Ub = 24 V) | 3.5A |
| Recording Duration | 0.44...2.15s |
| Baud Rate (10 GbE) | 10Gbit/s |
| Mechanical Data | |
| Housing Material | Aluminium; Plastic |
| Degree Of Protection | IP65 |
| Connection | M12 × 1; 12-pin |
| Optic Cover | Plastic |
| Type Of Connection Ethernet | M12 × 1; 8-pin, X-cod. |
| Weight | 2,500g |
| General data | |
| Web Server | yes |
Naša firma
Z EXIM – TECH, s.r.o. vám rýchlo dodáme tovar a pomôžeme vám
vyriešiť vaše potreby.
Máme 1 500 druhov tovarov v sklade, pripravené ihneď k
dodaniu. Ponúkame 300 000 druhov produktov, pripravených na
dodanie podľa podmienok u výrobcov.
Tovar, ktorý máme v sklade, dostanete do 24 hodín. Tovar, ktorý je v sklade u výrobcu, dostanete do 7 dní, v prípade urgentnej potreby ho dostanete leteckým kuriérom do 1-3 dní.
Ak je to potrebné, urobíme analýzu, navrhneme vám riešenie, dáme vám technickú podporu. Poskytujeme záručný a pozáručný servis.






