MLSL134 2D/3D Profile Sensor
Kód EXIM-TECH MLSL134
Výrobca: wenglor sensoric
Dostupnosť: V externom sklade
Dokumentácia: PDF
Cenové úrovne
| Množstvo[ks] | Cena bez DPH (Cena s DPH) |
| 1+ | 8026.80€ (9872.96€ ) |
| 10+ | 6856.23€ (8227.47€ ) |
| 20+ | Na dopyt |
Pridaj k objednávke
| Optical Data | |
| Light Source | Laser (blue) |
| Wave length | 405nm |
| Laser Class (EN 60825-1) | 2M |
| Linearity Deviation | 200µm |
| Working Range Z | 100...500mm |
| Measuring Range Z | 400mm |
| Measuring Range X | 70...280mm |
| Resolution Z | 12.4...160µm |
| Resolution X | 68...246µm |
| Environmental conditions | |
| Ambient Temperature | 0...45°C |
| EMC | DIN EN 61000-6-2; 61000-6-4 |
| Storage Temperature | -20...70°C |
| Max. Ambient Light | 5,000Lux |
| Electrical Data | |
| Supply Voltage | 18...30V DC |
| Current Consumption (Ub = 24 V) | 300mA |
| Switching Output Voltage Drop | <1.5V |
| Short Circuit Protection | yes |
| Reverse Polarity Protection | yes |
| Overload Protection | yes |
| Protection Class | III |
| Switching Output/Switching Current | 100mA |
| Interface | Ethernet TCP/IP |
| Baud Rate | 100/1000Mbit/s |
| FDA Accession Number | 1610467-001 |
| Measuring Rate | 200...4,000/s |
| Inputs/Outputs | 4 |
| Subsampling | 800...4,000/s |
| Mechanical Data | |
| Housing Material | Aluminium; Plastic |
| Degree Of Protection | IP67 |
| Connection | M12 × 1; 12-pin |
| Optic Cover | Plastic |
| Type Of Connection Ethernet | M12 × 1; 8-pin, X-cod. |
| Weight | 290g |
| General data | |
| Web Server | yes |
| Output | |
| Push-Pull | yes |
| Adjustable parameters | |
| Circuit | NC NC/NO NO |
| Output | Push-pull NPN PNP |
Naša firma
Z EXIM – TECH, s.r.o. vám rýchlo dodáme tovar a pomôžeme vám
vyriešiť vaše potreby.
Máme 1 500 druhov tovarov v sklade, pripravené ihneď k
dodaniu. Ponúkame 300 000 druhov produktov, pripravených na
dodanie podľa podmienok u výrobcov.
Tovar, ktorý máme v sklade, dostanete do 24 hodín. Tovar, ktorý je v sklade u výrobcu, dostanete do 7 dní, v prípade urgentnej potreby ho dostanete leteckým kuriérom do 1-3 dní.
Ak je to potrebné, urobíme analýzu, navrhneme vám riešenie, dáme vám technickú podporu. Poskytujeme záručný a pozáručný servis.






