MLWL033 2D/3D Profile Sensor
Kód EXIM-TECH MLWL033
Výrobca: wenglor sensoric
Dostupnosť: V externom sklade
Dokumentácia: PDF
Cenové úrovne
| Množstvo[ks] | Cena bez DPH (Cena s DPH) |
| 1+ | 28800.00€ (35424.00€ ) |
| 10+ | 24600€ (29520.00€ ) |
| 20+ | Na dopyt |
Pridaj k objednávke
| Optical Data | |
| Light Source | Laser (blue) |
| Service Life (T = +25 °C) | 20,000h |
| Wave length | 405nm |
| Laser Class (EN 60825-1) | 2M |
| Linearity Deviation | 175µm |
| Working Range Z | 300...1,000mm |
| Measuring Range Z | 700mm |
| Resolution Z | 27...162µm |
| Resolution X | 181...446µm |
| Visual Field Width X | 280...830mm |
| Environmental conditions | |
| Ambient Temperature | 0...45°C |
| EMC | DIN EN 61000-6-2; 61000-6-4 |
| Storage Temperature | -20...70°C |
| Max. Ambient Light | 5,000Lux |
| Electrical Data | |
| Supply Voltage | 18...30V DC |
| Current Consumption (Ub = 24 V) | 300mA |
| Switching Output Voltage Drop | <1.5V |
| Short Circuit Protection | yes |
| Reverse Polarity Protection | yes |
| Overload Protection | yes |
| Protection Class | III |
| Switching Output/Switching Current | 100mA |
| Interface | Ethernet TCP/IP |
| Baud Rate | 100/1000Mbit/s |
| FDA Accession Number | 2110262-000 |
| Output Rate | 180...6,000/s |
| Inputs/Outputs | 4 |
| Mechanical Data | |
| Bending Radius | 87mm |
| Housing Material | Stainless steel 1.4305 |
| Degree Of Protection | IP69K |
| Cable Length | 5m |
| Optic Cover | PMMA |
| Safety-relevant Data | |
| MTTFd (EN ISO 13849-1) | 3,706.54a |
| Output | |
| Push-Pull | yes |
| Adjustable parameters | |
| Circuit | NC NC/NO NO |
| Output | Push-pull NPN PNP |
Naša firma
Z EXIM – TECH, s.r.o. vám rýchlo dodáme tovar a pomôžeme vám
vyriešiť vaše potreby.
Máme 1 500 druhov tovarov v sklade, pripravené ihneď k
dodaniu. Ponúkame 300 000 druhov produktov, pripravených na
dodanie podľa podmienok u výrobcov.
Tovar, ktorý máme v sklade, dostanete do 24 hodín. Tovar, ktorý je v sklade u výrobcu, dostanete do 7 dní, v prípade urgentnej potreby ho dostanete leteckým kuriérom do 1-3 dní.
Ak je to potrebné, urobíme analýzu, navrhneme vám riešenie, dáme vám technickú podporu. Poskytujeme záručný a pozáručný servis.






