FIS-HS41X-0100 1D/2D Handheld Scanner
Kód produktu od výrobcu: FIS-HS41X-0100Kód EXIM-TECH FIS-HS41X-0100
Výrobca: wenglor sensoric
Dostupnosť: V sklade
Dokumentácia: PDF
Cenové úrovne
| Množstvo[ks] | Cena bez DPH (Cena s DPH) |
| 1+ | 481.00€ (591.63€ ) |
| 10+ | 758.5€ (910.20€ ) |
| 20+ | Na dopyt |
Pridaj k objednávke
Tieto ručné skenery značky wenglor sú vhodné na mobilné použitie s tlačenými, ihlovo tlačenými, laserovo tlačenými a vyrytými 1D a 2D čiarovými kódmi na rôznych materiáloch. Dobrý výsledok skenovania je dosiahnutý aj pri zlej kvalite čiarového kódu.
Čitateľné typy kódov:
-
2D kódy: DataMatrix, QR kód, Micro QR kód, Aztec kód, PDF417, Kompozitné kódy, Micro PDF417
-
1D kódy: Code39, Code128, Interleaved 2 of 5, UPC/EAN, Codabar, GS1 Databar, Planet, Code93
-
Poštové kódy: PostNet, KIXCode, USPS OneCode (4CB), Japonská pošta, Austrálska pošta, Royal Mail
These wenglor handheld scanners are suitable for mobile use with printed, needle printed, laser printed and etched 1D and 2D barcodes on a wide variety of different materials. Good scanning results are even obtained with poor barcode quality.
Readable code types:
-
2D codes: DataMatrix, QR-Code, Micro QR-Code, Aztec Code, PDF417, Composite, Micro PDF417
-
1D codes: Code39, Code128, Interleaved 2 of 5, UPC/EAN, Codabar, GS1 Databar, Planet, Code93
-
Post codes: PostNet, KIXCode, USPS OneCode (4CB),Japanese Post, Australian Post, Royal Mail
| Optical Data | |
| Light Source | Red Light |
| Max. Ambient Light | 97000 Lux |
| Wave length | 650 nm |
| Resolution | 1280 x 960 Pixel |
| Read Range | 38...394mm |
| Electrical Data | |
| Supply Voltage | 5 V DC |
| Temperature Range | -20...50°C |
| Interface | USB |
| Acoustic Signal | yes |
| Vibration Signal | yes |
| Visual Signal | yes |
| Power Consumption | < 2250 mW |
| Mechanical Data | |
| Housing Material | Plastic |
| Degree Of Protection | IP54 |
| Connection | Prewired |
| Cable Length | 180 cm |
| Weight | 110g |
Naša firma
Z EXIM – TECH, s.r.o. vám rýchlo dodáme tovar a pomôžeme vám
vyriešiť vaše potreby.
Máme 1 500 druhov tovarov v sklade, pripravené ihneď k
dodaniu. Ponúkame 300 000 druhov produktov, pripravených na
dodanie podľa podmienok u výrobcov.
Tovar, ktorý máme v sklade, dostanete do 24 hodín. Tovar, ktorý je v sklade u výrobcu, dostanete do 7 dní, v prípade urgentnej potreby ho dostanete leteckým kuriérom do 1-3 dní.
Ak je to potrebné, urobíme analýzu, navrhneme vám riešenie, dáme vám technickú podporu. Poskytujeme záručný a pozáručný servis.










