CSLH003 1D/2D Handheld Scanner
Kód EXIM-TECH CSLH003
Výrobca: wenglor sensoric
Dostupnosť: V externom sklade
Dokumentácia: PDF
Cenové úrovne
| Množstvo[ks] | Cena bez DPH (Cena s DPH) |
| 1+ | 1537.20€ (1890.76€ ) |
| 10+ | 1313.03€ (1575.63€ ) |
| 20+ | Na dopyt |
Pridaj k objednávke
| Optical Data | |
| Light Source | Red Light |
| Max. Ambient Light | 97,000Lux |
| Wave length | 650nm |
| Resolution | 1,280×960Pixel |
| Read Range | 10...333mm |
| Electrical Data | |
| Supply Voltage | 5V DC |
| Temperature Range | -20...55°C |
| Interface | Bluetooth (Class II) |
| Current Consumption (Ub = 5V) | <250mA |
| Battery Operating Hours Per Charge | 50,000scans |
| Acoustic Signal | yes |
| Vibration Signal | yes |
| Visual Signal | yes |
| Mechanical Data | |
| Housing Material | Plastic |
| Degree Of Protection | IP65 |
| Weight | 177g |
| Shock Resistance | > 50 * |
| General data | |
| DPM Codes | yes |
| Output | |
| USB Interface | yes |
| Bluetooth Interface | yes |
Naša firma
Z EXIM – TECH, s.r.o. vám rýchlo dodáme tovar a pomôžeme vám
vyriešiť vaše potreby.
Máme 1 500 druhov tovarov v sklade, pripravené ihneď k
dodaniu. Ponúkame 300 000 druhov produktov, pripravených na
dodanie podľa podmienok u výrobcov.
Tovar, ktorý máme v sklade, dostanete do 24 hodín. Tovar, ktorý je v sklade u výrobcu, dostanete do 7 dní, v prípade urgentnej potreby ho dostanete leteckým kuriérom do 1-3 dní.
Ak je to potrebné, urobíme analýzu, navrhneme vám riešenie, dáme vám technickú podporu. Poskytujeme záručný a pozáručný servis.






