mp-LM 1M
Kód produktu od výrobcu: mp-LM 1MKód EXIM-TECH mp-LM 1M
Výrobca: Murrplastik
Dostupnosť: V externom sklade
Dokumentácia: PDF
Cenové úrovne
| Množstvo[ks] | Cena bez DPH (Cena s DPH) |
| 1+ | Na dopyt |
| 10+ | Na dopyt |
| 20+ | Na dopyt |
Pridaj k objednávke
Ekonomický kompaktný laserový etiketovací systém na spracovanie jednotlivých tlačových úloh pre projektové označovanie väčšiny plastových etikiet murrplastik.
Balenie obsahuje:
- Laserový označovací systém
- USB kábel
- Napájací kábel
- Transportný kufrík
| Technické parametre | |
| Rozmery | 158x312x355 mm |
| Vstupné napätie | 100 – 240 V AC 50/60Hz |
| Hmotnosť | 7,5 kg |
| Výkon lasera | 2,0 watt |
| Laserový zdroj | Nd:YAG / pulzný |
| Chladenie | Vzduch |
| Emisie vlnovej dĺžky | 1064 nm |
| Potlačiteľná plocha | 120 x 120 mm |
| Doba prevádzky | cca. 89 s (1 rám KS 4/18 L, TrueType Arial, 342 znakov, 6 ks štítkov) |
| Laserová trieda | 1 |
| Porty | USB, Ethernet |
Naša firma
Z EXIM – TECH, s.r.o. vám rýchlo dodáme tovar a pomôžeme vám
vyriešiť vaše potreby.
Máme 1 500 druhov tovarov v sklade, pripravené ihneď k
dodaniu. Ponúkame 300 000 druhov produktov, pripravených na
dodanie podľa podmienok u výrobcov.
Tovar, ktorý máme v sklade, dostanete do 24 hodín. Tovar, ktorý je v sklade u výrobcu, dostanete do 7 dní, v prípade urgentnej potreby ho dostanete leteckým kuriérom do 1-3 dní.
Ak je to potrebné, urobíme analýzu, navrhneme vám riešenie, dáme vám technickú podporu. Poskytujeme záručný a pozáručný servis.




