58160 Tree 4TX IP67 Metal - Unmanaged Switch - 4xM12
Kód produktu od výrobcu: 58160Kód EXIM-TECH 58160
Výrobca: Murrelektronik
Dostupnosť: V externom sklade
Dokumentácia: PDF
Cenové úrovne
| Množstvo[ks] | Cena bez DPH (Cena s DPH) |
| 1+ | 291.25€ (358.24€ ) |
| 10+ | 298.53€ (358.24€ ) |
| 20+ | Na dopyt |
Pridaj k objednávke
Connection cables are in the online shop under "Connection Technology".
| Technical Data | |
| Operating Voltage | 2× 18...30 V DC, redundancy |
| Transfer Rate | 10/100 Mbit/s full duplex |
| Operating Modes | Autocrossing Autonegotiation |
| Commercial data | |
| Country Of Origin | DE |
| Customs Tariff Number | 85176200 |
| EAN | 4048879469135 |
| EClass | 19170106 |
| Packaging Unit | 1.000 |
| Connections | |
| Fieldbus | 4× M12 (female), D-coded |
| Supply | 1× M12 (male), A-coded |
| Diagnostic | |
| Communication Status | via LED |
| Monitoring - No Voltage | yes |
| Switch Management | |
| Protocols | no |
| Port Mirroring | no |
| VLAN (QoS) IEEE 802.p | yes |
| Alarm Contact | no |
| Remote Maintenance | no |
| Webserver | no |
| Switch Form | Unmanaged Switch |
| General data | |
| Mounting Method | 4 hole screw mounting |
| Dimensions H×W×D | 95×55×31 mm |
| Temperature Range | -25...+60 °C (storage temperature -40...+80 °C) |
| Protection | IP67 |
| Housing | Zinc die casting, matte nickel plated |
Naša firma
Z EXIM – TECH, s.r.o. vám rýchlo dodáme tovar a pomôžeme vám
vyriešiť vaše potreby.
Máme 1 500 druhov tovarov v sklade, pripravené ihneď k
dodaniu. Ponúkame 300 000 druhov produktov, pripravených na
dodanie podľa podmienok u výrobcov.
Tovar, ktorý máme v sklade, dostanete do 24 hodín. Tovar, ktorý je v sklade u výrobcu, dostanete do 7 dní, v prípade urgentnej potreby ho dostanete leteckým kuriérom do 1-3 dní.
Ak je to potrebné, urobíme analýzu, navrhneme vám riešenie, dáme vám technickú podporu. Poskytujeme záručný a pozáručný servis.



