26050 SIEMENS CONTACTOR SUPPRESSOR
Kód EXIM-TECH 26050
Výrobca: Murrelektronik
Dostupnosť: V externom sklade
Dokumentácia: PDF
Cenové úrovne
| Množstvo[ks] | Cena bez DPH (Cena s DPH) |
| 1+ | 7.00€ (8.61€ ) |
| 10+ | 7.18€ (8.61€ ) |
| 20+ | Na dopyt |
Pridaj k objednávke
Diode
For other configurations and voltages, please inquire.
| Technical Data | |
| Damping Factor | approx. 1.5× UN |
| Material | Flame retardant plastic acc. to (UL 94) |
| Connection Wires | self-securing cable forks |
| Max. Power (W) | 15 W |
| Input Voltage | 12...250 V DC |
| Commercial data | |
| Country Of Origin | CZ |
| Customs Tariff Number | 85363010 |
| EAN | 4048879018494 |
| EClass | 27371013 |
| Packaging Unit | 1.000 |
| Appropriate contactors | |
| 3 TH 3/4/8; 3 TF 30...45; 3 TB 40...3 TB 44 | |
| General data | |
| Dimensions H×W×D | 11×27×24 mm |
| Temperature Range | -20...+70 °C |
Naša firma
Z EXIM – TECH, s.r.o. vám rýchlo dodáme tovar a pomôžeme vám
vyriešiť vaše potreby.
Máme 1 500 druhov tovarov v sklade, pripravené ihneď k
dodaniu. Ponúkame 300 000 druhov produktov, pripravených na
dodanie podľa podmienok u výrobcov.
Tovar, ktorý máme v sklade, dostanete do 24 hodín. Tovar, ktorý je v sklade u výrobcu, dostanete do 7 dní, v prípade urgentnej potreby ho dostanete leteckým kuriérom do 1-3 dní.
Ak je to potrebné, urobíme analýzu, navrhneme vám riešenie, dáme vám technickú podporu. Poskytujeme záručný a pozáručný servis.




