27017 MVP12, 6XM12, 4POLE, PLUGGABLE CABLE
Kód EXIM-TECH 27017
Výrobca: Murrelektronik
Dostupnosť: V externom sklade
Dokumentácia: PDF
Cenové úrovne
| Množstvo[ks] | Cena bez DPH (Cena s DPH) |
| 1+ | 124.74€ (153.43€ ) |
| 10+ | 124.28€ (149.14€ ) |
| 20+ | Na dopyt |
Pridaj k objednávke
| Technical Data | |
| Operating Voltage | 24 V DC ±25% |
| Material | PBT |
| Operating Current Per Contact | max. 4 A |
| Protection | IP65 and IP67 when plugged and screwed down (EN 60529) |
| Housing | Plastic, flame retardant |
| Signal Per Port | 1 - (31-32) |
| Total Current | max. 8 A |
| Commercial data | |
| Country Of Origin | CZ |
| Customs Tariff Number | 85444290 |
| EAN | 4048879064606 |
| EClass | 27279219 |
| Packaging Unit | 1.000 |
| Cables | |
| No./diameter Of Wires | 4× 0.34 mm² |
| Wire Isolation | PP (br, wh, bl, bk) |
| Outer Ø | 5.9 mm ±5% |
| Cable Identification | 335 |
| Cable Type | PUR-OB |
| Approval (cable) | UL (AWM-Style 20233/1992), CSA; CE conform |
| Cable Weight [g/m] | 56,1 g |
| Material (wire) | Cu wire, bare |
| Resistor (core) | max. 52 Ω/km (20 °C) |
| Single Wire Ø (core) | 0.1 mm |
| Diameter (core) | 4× 0.34 mm² |
| Material (wire Isolation) | PP |
| Material Property (wire Isolation) | CFC-, halogen-, cadmium-, silicone- and lead-free |
| Shore Hardness (wire Isolation) | 72 ±3 D |
| Wire-Ø Incl. Isolation | 1.55 mm ±5% |
| Color/numbering Of Wires | br, bk, bl, wh |
| Shield | yes |
| Shore Hardness (jacket) | 85 ±3 A |
| Outer-Ø (jacket) | 5.9 mm ±5% |
| Color (jacket) | gray |
| Jacket Color | gray |
| Chemical Resistance | good resistance to oil, gasoline and chemicals (VDE 0472 Teil 803 Test B) |
| Nominal Voltage | 300 V AC |
| Test Voltage | 2000 V AC |
| Temperature Range (fixed) | -40...+80 °C |
| Temperature Range (mobile) | -20...+80 °C |
| Bend Radius (fixed) | 10× outer Ø |
| Bend Radius (moving) | 10× outer Ø |
| Stranding Combination | 4 wires twisted |
| Optical Shield Cover | min. 85% |
| Thermal Resistance | flame retardant UL VW1, CSA FT1 |
| Material (jacket) | PUR |
| Material (jacket) | PUR (UL/CSA) |
| General data | |
| Dimensions H×W×D | 125×50.2×17 mm |
| Temperature Range | -20...+80 °C |
Naša firma
Z EXIM – TECH, s.r.o. vám rýchlo dodáme tovar a pomôžeme vám
vyriešiť vaše potreby.
Máme 1 500 druhov tovarov v sklade, pripravené ihneď k
dodaniu. Ponúkame 300 000 druhov produktov, pripravených na
dodanie podľa podmienok u výrobcov.
Tovar, ktorý máme v sklade, dostanete do 24 hodín. Tovar, ktorý je v sklade u výrobcu, dostanete do 7 dní, v prípade urgentnej potreby ho dostanete leteckým kuriérom do 1-3 dní.
Ak je to potrebné, urobíme analýzu, navrhneme vám riešenie, dáme vám technickú podporu. Poskytujeme záručný a pozáručný servis.




