27026 MVP12, 4XM12, 5POLE, PLUGGABLE CABLE
Kód EXIM-TECH 27026
Výrobca: Murrelektronik
Dostupnosť: V externom sklade
Dokumentácia: PDF
Cenové úrovne
| Množstvo[ks] | Cena bez DPH (Cena s DPH) |
| 1+ | 95.09€ (116.96€ ) |
| 10+ | 95.38€ (114.45€ ) |
| 20+ | Na dopyt |
Pridaj k objednávke
| Technical Data | |
| Operating Voltage | 24 V DC ±25% |
| Material | PBT |
| Operating Current Per Contact | max. 4 A |
| Protection | IP65 and IP67 when plugged and screwed down (EN 60529) |
| Housing | Plastic, flame retardant |
| Signal Per Port | 2 |
| Total Current | max. 8 A |
| Commercial data | |
| Country Of Origin | DE |
| Customs Tariff Number | 85369010 |
| EAN | 4048879064538 |
| EClass | 27279219 |
| Packaging Unit | 1.000 |
| Cables | |
| No./diameter Of Wires | 8× 0.34 + 3× 0.75 mm² |
| Wire Isolation | PVC |
| C-track Properties | 2 Mio. |
| Outer Ø | 8.1 mm ±5% |
| Cable Identification | 363 |
| Cable Type | 2 (PUR/PVC) |
| Cable Number | 363 |
| Approval (cable) | UL (AWM-Style 21441/10955), CE conform |
| Cable Weight [g/m] | 115,5 g |
| Material (wire) | Cu wire, bare |
| Resistor (core) | max. 57 Ω/km (0.34 mm²), max. 26 Ω/km (0.75 mm²); (20 °C) |
| Single Wire Ø (core) | 0.15 mm (0.34 mm²); 0.2 mm (0.75 mm²) |
| Construction (core) | 19× 0.15 mm (0.34 mm²); 24× 0.2 mm (0.75 mm²); (multi-strand wire class 5) |
| Diameter (core) | 8× 0.34 + 3× 0.75 mm² |
| AWG | similar to AWG 22 (0.34 mm²); similar to AWG 18 (0.75 mm²) |
| Material (wire Isolation) | PVC |
| Material Property (wire Isolation) | CFC-, cadmium-, silicone- and lead-free |
| Shore Hardness (wire Isolation) | 43 ±5 D |
| Wire-Ø Incl. Isolation | 1.3 mm ±5% (0.34 mm²); 1.8 mm ±5% (0.75 mm²) |
| Color/numbering Of Wires | wh, ye, gr, grpk, rdbl, gn, whgn, brgn+bl, br, gnye longitudinally striped |
| Shield | no |
| Shore Hardness (jacket) | 87 ±5 A |
| Outer-Ø (jacket) | 8.1 mm ±5% |
| Color (jacket) | gray |
| Jacket Color | gray |
| Cable Labeling | see frame delivery specifications 7000-00000-001 |
| Chemical Resistance | good resistance to oil, gasoline and chemicals (EN 60811-404) |
| Nominal Voltage | U0/U 300/300 V AC |
| Test Voltage | 2000 V AC |
| Current Load Capacity | to DIN VDE 0298-4 |
| Temperature Range (fixed) | -30...+80 °C |
| Temperature Range (mobile) | -5...+70 °C |
| Bend Radius (fixed) | 5× outer Ø |
| Bend Radius (moving) | 10× outer Ø |
| No. Of Bending Cycles (C-track) | max. 2 Mio. (25 °C) |
| Travel Speed (C-track) | max. 2 m/s |
| Acceleration (C-track) | max. 10 m/s² |
| Material (jacket) | PUR/PVC |
| Material (jacket) | PUR/PVC (UL/CSA) |
| Contact Layout | |
| PIN 1 | (+) |
| PIN 3 | (-) |
| PIN 4 | (NO)/(S1) |
| PIN 5 | (Earth) |
| LED (green) | |
| PIN 2 | (NC)/(S2) |
| General data | |
| Dimensions H×W×D | 100×50.2×17 mm |
| Temperature Range | -20...+80 °C |
Naša firma
Z EXIM – TECH, s.r.o. vám rýchlo dodáme tovar a pomôžeme vám
vyriešiť vaše potreby.
Máme 1 500 druhov tovarov v sklade, pripravené ihneď k
dodaniu. Ponúkame 300 000 druhov produktov, pripravených na
dodanie podľa podmienok u výrobcov.
Tovar, ktorý máme v sklade, dostanete do 24 hodín. Tovar, ktorý je v sklade u výrobcu, dostanete do 7 dní, v prípade urgentnej potreby ho dostanete leteckým kuriérom do 1-3 dní.
Ak je to potrebné, urobíme analýzu, navrhneme vám riešenie, dáme vám technickú podporu. Poskytujeme záručný a pozáručný servis.




