7000-P8391-P830050 MQ15-X-Power fem. receptable shielded front mount
Kód EXIM-TECH 7000-P8391-P830050
Výrobca: Murrelektronik
Dostupnosť: V externom sklade
Dokumentácia: PDF
Cenové úrovne
| Množstvo[ks] | Cena bez DPH (Cena s DPH) |
| 1+ | 65.95€ (81.12€ ) |
| 10+ | 67.08€ (80.50€ ) |
| 20+ | Na dopyt |
Pridaj k objednávke
| Technical Data | |
| No. Of Poles | 6 |
| Operating Voltage | max. 600 V AC (Power); max. 63 V AC/DC (Signal) |
| Material | Brass, nickel plated |
| Operating Current Per Contact | max. 13 A (Power); max. 10 A (Signal) |
| Locking Of Ports | Quick connection, 1/4 turn |
| Protection | IP67 inserted and tightened (EN 60529) |
| LED Display | no |
| Mating Cycles | ≥ 500 |
| Configuration | fully used |
| Rated Surge Voltage | 2.5 kV |
| Commercial data | |
| Country Of Origin | DE |
| Customs Tariff Number | 85444290 |
| EAN | 4048879798006 |
| EClass | 27279220 |
| Packaging Unit | 1.000 |
| Cables | |
| Cable Identification | P83 |
| Diameter (core) | 6× 1.5 mm² |
| AWG | similar to AWG 16 |
| Material (wire Isolation) | PVC |
| Wire-Ø Incl. Isolation | 3.1 mm ±5% |
| Color/numbering Of Wires | PVC (bk, bl, num, gnye) |
| Chemical Resistance | good resistance to oil, gasoline and chemicals |
| Test Voltage | 2500 V AC |
| Bend Radius (fixed) | 5× outer Ø |
| Thermal Resistance | flame retardant |
| Form | |
| Form | P8391 |
| General data | |
| Mounting Method | inserted, tightened |
| Temperature Range | -40...+90 °C, depending on cable quality |
| Material (contact) | Copper alloy |
| Material (contact Surface) | Ag |
| Material (contact Carrier) | PA |
Naša firma
Z EXIM – TECH, s.r.o. vám rýchlo dodáme tovar a pomôžeme vám
vyriešiť vaše potreby.
Máme 1 500 druhov tovarov v sklade, pripravené ihneď k
dodaniu. Ponúkame 300 000 druhov produktov, pripravených na
dodanie podľa podmienok u výrobcov.
Tovar, ktorý máme v sklade, dostanete do 24 hodín. Tovar, ktorý je v sklade u výrobcu, dostanete do 7 dní, v prípade urgentnej potreby ho dostanete leteckým kuriérom do 1-3 dní.
Ak je to potrebné, urobíme analýzu, navrhneme vám riešenie, dáme vám technickú podporu. Poskytujeme záručný a pozáručný servis.





