7000-P8391-P800025 MQ15-X-Power fem. receptable shielded front mount
Kód EXIM-TECH 7000-P8391-P800025
Výrobca: Murrelektronik
Dostupnosť: V externom sklade
Dokumentácia: PDF
Cenové úrovne
| Množstvo[ks] | Cena bez DPH (Cena s DPH) |
| 1+ | 64.40€ (79.21€ ) |
| 10+ | 65.75€ (78.90€ ) |
| 20+ | Na dopyt |
Pridaj k objednávke
| Technical Data | |
| No. Of Poles | 6 |
| Operating Voltage | max. 600 V AC (Power); max. 63 V AC/DC (Signal) |
| Material | Brass, nickel plated |
| Operating Current Per Contact | max. 16 A (Power); max. 10 A (Signal) |
| Locking Of Ports | Quick connection, 1/4 turn |
| Protection | IP67 inserted and tightened (EN 60529) |
| LED Display | no |
| Material Group | IEC 60664-1, category I |
| Mating Cycles | ≥ 500 |
| Configuration | fully used |
| Rated Surge Voltage | 2.5 kV |
| Commercial data | |
| Country Of Origin | DE |
| Customs Tariff Number | 85444290 |
| EAN | 4048879701839 |
| EClass | 27279220 |
| Packaging Unit | 1.000 |
| Cables | |
| No./diameter Of Wires | 6× 2.5 mm² |
| Wire Isolation | PVC (bk, bl, num, gnye) |
| Outer Ø | 3.7 mm ±5% |
| Cable Identification | P80 |
| Cable Number | P80 |
| Material (wire) | Cu wire, tin plated |
| Construction (core) | multi-strand wire class 5 (EN 60228) |
| Diameter (core) | 6× 2.5 mm² |
| AWG | similar to AWG 14 |
| Material (wire Isolation) | PVC |
| Wire-Ø Incl. Isolation | 3.7 mm ±5% |
| Nominal Voltage | 600 V |
| Test Voltage | 2500 V AC |
| Thermal Resistance | flame retardant UL VW1, CSA FT1 |
| Form | |
| Form | P8391 |
| General data | |
| Mounting Method | inserted, tightened |
| Temperature Range | -40...+90 °C, depending on cable quality |
| Material (contact) | Copper alloy |
| Pollution Degree | 3 |
| Material (contact Surface) | Ag |
| Material (contact Carrier) | PA |
Naša firma
Z EXIM – TECH, s.r.o. vám rýchlo dodáme tovar a pomôžeme vám
vyriešiť vaše potreby.
Máme 1 500 druhov tovarov v sklade, pripravené ihneď k
dodaniu. Ponúkame 300 000 druhov produktov, pripravených na
dodanie podľa podmienok u výrobcov.
Tovar, ktorý máme v sklade, dostanete do 24 hodín. Tovar, ktorý je v sklade u výrobcu, dostanete do 7 dní, v prípade urgentnej potreby ho dostanete leteckým kuriérom do 1-3 dní.
Ak je to potrebné, urobíme analýzu, navrhneme vám riešenie, dáme vám technickú podporu. Poskytujeme záručný a pozáručný servis.





