7000-SS165-8110900 M23 SIGNAL CABLE
Kód EXIM-TECH 7000-SS165-8110900
Výrobca: Murrelektronik
Dostupnosť: V externom sklade
Dokumentácia: PDF
Cenové úrovne
| Množstvo[ks] | Cena bez DPH (Cena s DPH) |
| 1+ | 425.05€ (522.81€ ) |
| 10+ | 429.73€ (515.68€ ) |
| 20+ | Na dopyt |
Pridaj k objednávke
Female straight – male straight
M23 – M23, 17-pole
without cable sleeves
Further cable lengths on request.
The resistance to aggressive media should be individually tested for your application. Further details on request.
Plastic housings with good resistance against chemicals and oils.
| Technical Data | |
| Operating Voltage | max. 30 V AC/DC |
| Material | PUR |
| Locking Of Ports | Screw thread (M23×1 mm) recommended torque 2.0 Nm, self-securing |
| Protection | IP66K, IP67 inserted and tightened (EN 60529) |
| Material Group | IEC 60664-1, category I |
| Rated Surge Voltage | 0.5 kV |
| Locking Material | Brass, nickel plated |
| Suitable For Corrugated Tube (internal Ø) | without |
| Commercial data | |
| Country Of Origin | DE |
| Customs Tariff Number | 85444290 |
| EAN | 4048879569767 |
| EClass | 27279218 |
| Packaging Unit | 1 |
| Cables | |
| No./diameter Of Wires | 3× (2×0.14D) + 2× 0.5 + 4× 0.14 + 4× 0.22)-C |
| Wire Isolation | PP (ye, gn, bk, br, rd, or, brrd brbl, gr, bl, whye, whbk, brye, brgr, gnbk, gnrd) |
| C-track Properties | 10 Mio. |
| Outer Ø | 9.5 mm ±5% |
| Cable Number | 811 |
| Approval (cable) | UL (AWM-Style 20236/1589), CSA; CE |
| Shield | yes |
| Material (jacket) | PUR (UL/CSA) |
| Jacket Color | green |
| Temperature Range (fixed) | -50...+80 °C |
| Temperature Range (mobile) | -20...+60 °C |
| Bend Radius (fixed) | 10× outer Ø |
| Bend Radius (moving) | 12× outer Ø |
| Form | |
| Form | SS165 |
| General data | |
| Temperature Range | -25...+85 °C, depending on cable quality |
| Pollution Degree | 3 |
Naša firma
Z EXIM – TECH, s.r.o. vám rýchlo dodáme tovar a pomôžeme vám
vyriešiť vaše potreby.
Máme 1 500 druhov tovarov v sklade, pripravené ihneď k
dodaniu. Ponúkame 300 000 druhov produktov, pripravených na
dodanie podľa podmienok u výrobcov.
Tovar, ktorý máme v sklade, dostanete do 24 hodín. Tovar, ktorý je v sklade u výrobcu, dostanete do 7 dní, v prípade urgentnej potreby ho dostanete leteckým kuriérom do 1-3 dní.
Ak je to potrebné, urobíme analýzu, navrhneme vám riešenie, dáme vám technickú podporu. Poskytujeme záručný a pozáručný servis.





