7000-PS206-8693500 M23 SERVO CABLE
Kód EXIM-TECH 7000-PS206-8693500
Výrobca: Murrelektronik
Dostupnosť: V externom sklade
Dokumentácia: PDF
Cenové úrovne
| Množstvo[ks] | Cena bez DPH (Cena s DPH) |
| 1+ | 347.29€ (427.17€ ) |
| 10+ | 321.23€ (385.48€ ) |
| 20+ | Na dopyt |
Pridaj k objednávke
Plastic housings with good resistance against chemicals and oils.
M23, 6-pole
4-pole used
shielded
without brake wires
Power cable for SINAMICS S120 and Motors with M23 connection
Mounting bracket
without cable sleeves
Further cable lengths on request.
| Technical Data | |
| Operating Voltage | max. 630 V AC/DC |
| Material | PUR |
| Operating Current Per Contact | Power cores |
| Locking Of Ports | Screw thread (M23×1 mm) recommended torque 2.0 Nm, self-securing |
| Protection | IP65 and IP67 when plugged and screwed down (EN 60529) |
| Material Group | IEC 60664-1, category I |
| Compression Gland | M23 (SW27) |
| Rated Surge Voltage | 6.0 kV |
| Locking Material | Brass, nickel plated |
| Suitable For Corrugated Tube (internal Ø) | 16 mm |
| Commercial data | |
| Country Of Origin | DE |
| Customs Tariff Number | 85444290 |
| EAN | 4048879701945 |
| EClass | 27279218 |
| Packaging Unit | 1 |
| Cables | |
| No./diameter Of Wires | (4G2.5+C) |
| Wire Isolation | PP (bk num, gnye) |
| C-track Properties | 0.1 Mio. |
| Outer Ø | 9.6 mm ±5% |
| Cable Number | 869 |
| Approval (cable) | UL (AWM-Style 2570/10492), CSA |
| Diameter (core) | 4× 2.5 mm² |
| Shield | yes |
| Material (jacket) | PVC (UL/CSA) (=MC500) |
| Jacket Color | orange |
| Temperature Range (fixed) | -25...+80 °C |
| Temperature Range (mobile) | -5...+60 °C |
| Bend Radius (fixed) | 5× outer Ø |
| Bend Radius (moving) | 18× outer Ø |
| Torsion Stress | ±30°/m |
| Specification | 6FX5008-1BB21 |
| Form | |
| Form | PS206 |
| General data | |
| Temperature Range | -25...+85 °C, depending on cable quality |
| Pollution Degree | 3 |
Naša firma
Z EXIM – TECH, s.r.o. vám rýchlo dodáme tovar a pomôžeme vám
vyriešiť vaše potreby.
Máme 1 500 druhov tovarov v sklade, pripravené ihneď k
dodaniu. Ponúkame 300 000 druhov produktov, pripravených na
dodanie podľa podmienok u výrobcov.
Tovar, ktorý máme v sklade, dostanete do 24 hodín. Tovar, ktorý je v sklade u výrobcu, dostanete do 7 dní, v prípade urgentnej potreby ho dostanete leteckým kuriérom do 1-3 dní.
Ak je to potrebné, urobíme analýzu, navrhneme vám riešenie, dáme vám technickú podporu. Poskytujeme záručný a pozáručný servis.




