7000-SS621-8800500 M12 male 0° Y-cod. shielded / Drive Cliq IP67
Kód EXIM-TECH 7000-SS621-8800500
Výrobca: Murrelektronik
Dostupnosť: V externom sklade
Dokumentácia: PDF
Cenové úrovne
| Množstvo[ks] | Cena bez DPH (Cena s DPH) |
| 1+ | 198.66€ (244.35€ ) |
| 10+ | 202.13€ (242.56€ ) |
| 20+ | Na dopyt |
Pridaj k objednávke
DRIVE-CLiQ signal cable for SINAMICS S120 and motors with DC 24 V wires
Ethernet CAT5
Male straight – male straight
DRIVE-CLiQ IP67
M12, 8-pole
shielded
without cable sleeves
The resistance to aggressive media should be individually tested for your application. Further details on request.
Plastic housings with good resistance against chemicals and oils.
Further cable lengths on request.
| Technical Data | |
| Operating Voltage | max. 30 V AC/DC |
| Material | PUR |
| Operating Current Per Contact | max. 1.76 A (PIN A, B); max. 0.5 A (M12 |
| Locking Of Ports | Screw thread (M12×1 mm) recommended torque 0.6 Nm, self-securing |
| Protection | IP67 inserted and tightened (EN 60529) |
| Material Group | IEC 60664-1, category II |
| Transfer Rate | up to 100 Mbit/s full duplex |
| Transfer Parameters | CAT5, Class D (ISO/IEC 11801 |
| Compression Gland | M12 (SW13) |
| Rated Surge Voltage | 0.5 kV |
| Locking Material | Zinc die casting, matte nickel plated |
| Coding | Y-coded |
| Suitable For Corrugated Tube (internal Ø) | without |
| Commercial data | |
| Country Of Origin | DE |
| Customs Tariff Number | 85444210 |
| EAN | 4048879617338 |
| EClass | 27061801 |
| Packaging Unit | 1.000 |
| Cables | |
| No./diameter Of Wires | 2× 2× 0.20 + 1× 2× 0.38 |
| Wire Isolation | PO (gnye, pkbl, rdbk) |
| C-track Properties | 5 Mio. |
| Outer Ø | 6.9 mm ±5% |
| Cable Number | 880 |
| Shield | yes |
| Jacket Color | green |
| Temperature Range (fixed) | -20...+80 °C |
| Temperature Range (mobile) | -20...+60 °C |
| Bend Radius (moving) | 10× outer Ø |
| Optical Shield Cover | min. 85% |
| Material (jacket) | PUR |
| Material (jacket) | PUR (UL/CSA) |
| Torsion Stress | ±30°/m |
| Form | |
| Form | SS621 |
| General data | |
| Temperature Range | -20...+80 °C, depending on cable quality |
| Pollution Degree | 3 |
Naša firma
Z EXIM – TECH, s.r.o. vám rýchlo dodáme tovar a pomôžeme vám
vyriešiť vaše potreby.
Máme 1 500 druhov tovarov v sklade, pripravené ihneď k
dodaniu. Ponúkame 300 000 druhov produktov, pripravených na
dodanie podľa podmienok u výrobcov.
Tovar, ktorý máme v sklade, dostanete do 24 hodín. Tovar, ktorý je v sklade u výrobcu, dostanete do 7 dní, v prípade urgentnej potreby ho dostanete leteckým kuriérom do 1-3 dní.
Ak je to potrebné, urobíme analýzu, navrhneme vám riešenie, dáme vám technickú podporu. Poskytujeme záručný a pozáručný servis.





