7000-SS071-8810300 DriveCliq-Cable
Kód EXIM-TECH 7000-SS071-8810300
Výrobca: Murrelektronik
Dostupnosť: V externom sklade
Dokumentácia: PDF
Cenové úrovne
| Množstvo[ks] | Cena bez DPH (Cena s DPH) |
| 1+ | 105.68€ (129.98€ ) |
| 10+ | 107.42€ (128.90€ ) |
| 20+ | Na dopyt |
Pridaj k objednávke
Ethernet CAT5
Female straight – male straight
DRIVE-CLiQ IP20
M12, 8-pole
partly used
shielded
without cable sleeves
Further cable lengths on request.
The resistance to aggressive media should be individually tested for your application. Further details on request.
Plastic housings with good resistance against chemicals and oils.
| Technical Data | |
| Operating Voltage | max. 30 V AC/DC |
| Material | PUR |
| Operating Current Per Contact | max. 1.76 A |
| Locking Of Ports | Screw thread (M12×1 mm) recommended torque 0.6 Nm, self-securing |
| Protection | IP67 (M12) - IP20 (DRIVE-CLiQ) |
| Material Group | IEC 60664-1, category II |
| Transfer Rate | up to 100 Mbit/s full duplex |
| Transfer Parameters | CAT5, Class D (ISO/IEC 11801 |
| Compression Gland | M12 (SW13) |
| Rated Surge Voltage | 0.5 kV |
| Locking Material | Zinc die casting, matte nickel plated |
| Coding | A-coded |
| Suitable For Corrugated Tube (internal Ø) | without |
| Commercial data | |
| Country Of Origin | DE |
| Customs Tariff Number | 85444210 |
| EAN | 4048879578912 |
| EClass | 27061801 |
| Packaging Unit | 1.000 |
| Cables | |
| No./diameter Of Wires | 2× 2× AWG24 + 1× 2× AWG22 |
| Wire Isolation | PE (gnye, pkbl, rdbk) |
| C-track Properties | 0.1 Mio. |
| Outer Ø | 6.9 mm ±5% |
| Cable Number | 881 |
| Shield | yes |
| Material (jacket) | PVC (UL/CSA) |
| Jacket Color | green |
| Temperature Range (fixed) | -20...+70 °C |
| Temperature Range (mobile) | -5...+70 °C |
| Bend Radius (fixed) | 5× outer Ø |
| Bend Radius (moving) | 20× outer Ø |
| Torsion Stress | ±30°/m |
| Form | |
| Form | SS071 |
| General data | |
| Temperature Range | -20...+80 °C, depending on cable quality |
| Pollution Degree | 3 |
Naša firma
Z EXIM – TECH, s.r.o. vám rýchlo dodáme tovar a pomôžeme vám
vyriešiť vaše potreby.
Máme 1 500 druhov tovarov v sklade, pripravené ihneď k
dodaniu. Ponúkame 300 000 druhov produktov, pripravených na
dodanie podľa podmienok u výrobcov.
Tovar, ktorý máme v sklade, dostanete do 24 hodín. Tovar, ktorý je v sklade u výrobcu, dostanete do 7 dní, v prípade urgentnej potreby ho dostanete leteckým kuriérom do 1-3 dní.
Ak je to potrebné, urobíme analýzu, navrhneme vám riešenie, dáme vám technickú podporu. Poskytujeme záručný a pozáručný servis.





