7000-SS021-8841400 DRIVE CLIQ CABLE
Kód EXIM-TECH 7000-SS021-8841400
Výrobca: Murrelektronik
Dostupnosť: V externom sklade
Dokumentácia: PDF
Cenové úrovne
| Množstvo[ks] | Cena bez DPH (Cena s DPH) |
| 1+ | 247.60€ (304.54€ ) |
| 10+ | 250.36€ (300.43€ ) |
| 20+ | Na dopyt |
Pridaj k objednávke
Male straight – male straight
Further cable lengths on request.
The resistance to aggressive media should be individually tested for your application. Further details on request.
| Technical Data | |
| Operating Voltage | max. 30 V AC/DC |
| Locking Of Ports | DRIVE-CLiQ-System |
| Protection | IP20 |
| Operating Current | max. 1.76 A |
| Material Group | IEC 60664-1, category II |
| Rated Surge Voltage | 0.5 kV |
| Commercial data | |
| Country Of Origin | DE |
| Customs Tariff Number | 85444210 |
| EAN | 4048879813112 |
| EClass | 27061801 |
| Packaging Unit | 1.000 |
| Cables | |
| No./diameter Of Wires | 2× 2× 0.22 mm² |
| Wire Isolation | PE (gn, ye, pk, bl) |
| Outer Ø | 6.9 mm ±5% |
| Cable Number | 884 |
| Shield | yes |
| Material (jacket) | PVC (UL/CSA) |
| Jacket Color | gray |
| Temperature Range (fixed) | -20...+80 °C |
| Temperature Range (mobile) | 0...+60 °C |
| Bend Radius (fixed) | 7.5× outer Ø |
| Bend Radius (moving) | 15× outer Ø |
| Form | |
| Form | SS021 |
| General data | |
| Temperature Range | -20...+80 °C, depending on cable quality |
| Pollution Degree | 3 |
Naša firma
Z EXIM – TECH, s.r.o. vám rýchlo dodáme tovar a pomôžeme vám
vyriešiť vaše potreby.
Máme 1 500 druhov tovarov v sklade, pripravené ihneď k
dodaniu. Ponúkame 300 000 druhov produktov, pripravených na
dodanie podľa podmienok u výrobcov.
Tovar, ktorý máme v sklade, dostanete do 24 hodín. Tovar, ktorý je v sklade u výrobcu, dostanete do 7 dní, v prípade urgentnej potreby ho dostanete leteckým kuriérom do 1-3 dní.
Ak je to potrebné, urobíme analýzu, navrhneme vám riešenie, dáme vám technickú podporu. Poskytujeme záručný a pozáručný servis.




