57108 CUBE20S MODBUS TCP BUS NODE
Kód produktu od výrobcu: 57108Kód EXIM-TECH 57108
Výrobca: Murrelektronik
Dostupnosť: V externom sklade
Dokumentácia: PDF
Cenové úrovne
| Množstvo[ks] | Cena bez DPH (Cena s DPH) |
| 1+ | 300.70€ (369.86€ ) |
| 10+ | 308.22€ (369.86€ ) |
| 20+ | Na dopyt |
Pridaj k objednávke
Modbus TCP-Slave
| Commercial data | |
| Country Of Origin | TH |
| Customs Tariff Number | 85389099 |
| EAN | 4048879422420 |
| EClass | 27242608 |
| Packaging Unit | 1.000 |
| Connections | |
| Fieldbus | Ethernet 10/100 Mbit/s; 1× RJ45 (female) |
| Sensor-system/actuator Supply | 4× spring clamp plug-in terminals, max. 1.5 mm² (max. 10 A) |
| Internal System Connection | 4× spring clamp plug-in terminals, max. 1.5 mm² (max. 10 A) |
| Diagnostic | |
| Communication Status | via LED |
| Diagnostic Via LED | per module and channel |
| Diagnostic Via BUS | per module |
| Actuator Warning | no |
| Monitoring - Under Voltage | no |
| Monitoring - No Voltage | yes |
| Short-circuit And Overload | yes |
| Module supply | |
| Operating Voltage | 24 V DC (EN 61131-2) |
| Current Consumption | max. 95 mA |
| Cube system | |
| Module Capacity | max. 64 |
| I/O Capacity | max. 1 024 Byte (Input), max. 1 024 Byte (Output) |
| General data | |
| Electrical connection | Spring clamp plug-in terminals |
| Mounting Method | DIN-rail mountable (EN 60715) |
| Dimensions H×W×D | 109×48.5×76.5 mm |
| Temperature Range | 0...+60 °C (storage temperature -25...+70 °C) |
| Protection | IP20 |
| Output | |
| Output Voltage (I/Os /Backplane) | 24 V DC/5 V DC |
| Output Current (I/Os /Backplane) | 10 A/3 A |
Naša firma
Z EXIM – TECH, s.r.o. vám rýchlo dodáme tovar a pomôžeme vám
vyriešiť vaše potreby.
Máme 1 500 druhov tovarov v sklade, pripravené ihneď k
dodaniu. Ponúkame 300 000 druhov produktov, pripravených na
dodanie podľa podmienok u výrobcov.
Tovar, ktorý máme v sklade, dostanete do 24 hodín. Tovar, ktorý je v sklade u výrobcu, dostanete do 7 dní, v prípade urgentnej potreby ho dostanete leteckým kuriérom do 1-3 dní.
Ak je to potrebné, urobíme analýzu, navrhneme vám riešenie, dáme vám technickú podporu. Poskytujeme záručný a pozáručný servis.



